Keller & Kalmbach GmbH

Keller & Kalmbach

 

Firma Keller & Kalmbach została założona w 1878 r. i należy dzisiaj do czołowych przedsiębiorstw sprzedaży hurtowej elementów złącznych, śrub, elementów do mocowania, kołków, części wykonanych według rysunków, narzędzi ręcznych, narzędzi ręcznych z napędem elektrycznym, dźwignic, produktów ochrony pracy, wyposażenia zakładów, produktów chemicznych itd.

 

 

Od roku 1988 przedsiębiorstwo Keller & Kalmbach rozwijało się w kierunku firmy specjalistycznej w dziedzinie managementu artykułów o niskiej wartości zakupu. Ponad 2.000 zrealizowanych projektów i ponad 2.200.000 napełnień zbiorników rocznie mówią same za siebie. Keller & Kalmbach zatrudnia 900 pracowników i osiąga obrót roczny w wysokości 333 milionów Euro. Przedsiębiorstwo ma trzy zakresy działalności: przemysł samochodowy, przemysł i rzemiosło.


Przemysł samochodowy

Producentom samochodów i ich dostawcom Keller & Kalmbach oferuje szeroki program dostawy - łącznie z częściami specjalnymi i wykonanymi według rysunków. Zaopatrzenie następuje w ramach zleceń lub koncepcji logistycznych dla artykułów o niskiej wartości zakupu do produkcji i prac konserwacyjnych.


Przemysł

Dla przemysłu Keller & Kalmbach ma w ofercie bardzo szeroki program dostawy i dysponuje dużą wiedzą na temat części wykonanych według rysunku. Zaopatrzenie następuje w ramach zleceń lub do produkcji i prac konserwacyjnych według koncepcji logistycznych dla artykułów o niskiej wartości zakupu.


Rzemiosło

Dla rzemiosła Keller & Kalmbach ma w ofercie szeroki program dostawy z ponad 100.000 artykułów na stanie, licznymi usługami dopasowanymi do życzeń klienta i modularnym systemem magazynowania KL. - ze skanowaniem.Keller & Kalmbach GmbH  |  Siemensstraße 19  |  85716 Unterschleißheim  |  Telefon 089/83 95-0  |  info@keller-kalmbach.com